4 przydatne gadżety do samochodu, które musisz mieć! 0

Codziennie korzystasz z samochodu? Jesteś narażony na wiele nieprzewidzianych sytuacji. Jak sobie z nimi poradzić? Jak nie stresować się nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze. Oto 4 praktyczne gadżety do samochodu, dzięki którym bezpiecznie dojedziesz do celu.

Słomka podróżna – pij i dbaj o środowisko

Ile razy zdarzyło ci się zatrzymać podczas podróży, w przydrożnej restauracji, po to, by się napić? W tego typu lokalach do większości napojów dodawane są jednorazowe słomki. Używanie ich jest nieekologiczne, ale pić przecież trzeba. Istnieją gadżety do samochodu, które pomogą ci ugasić pragnienie oraz zadbać o środowisko naturalne. Mowa oczywiście o metalowych słomkach podróżnych. Można ich używać wielokrotnie, zajmują niewiele miejsca i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Świetnie sprawdzą się podczas każdej podróży. Do słomek dołączony jest zwykle przenośny czyścik oraz etui, które można przypiąć do plecaka lub torby.

Zobacz więcej

Gadżety do samochodu, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie

Podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Na kierowców czekają różne często nieciekawe i nieprzewidziane sytuacje. Niektóre gadżety samochodowe sprawdzą się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jednym z nich jest Oryx, czyli wyspecjalizowane urządzenie wielofunkcyjne.

Przedmiot ten przypomina niewielki młoteczek. Możesz go użyć jako latarki, może pełnić funkcję młotka do wybijania szyb oraz noża do cięcia pasów bezpieczeństwa. Oryx zajmuje niewiele miejsca. Pamiętaj, by umieścić go w takim miejscu, żeby w przypadku kolizji lub innego niebezpieczeństwa był pod ręką, ale także zadbaj o to, by dzieci nie miały do niego dostępu.

Zobacz więcej

Ładowarka samochodowa – przydatna podczas długich i krótkich podróży

Każdy kierowca wie, że niezbędne gadżety samochodowe to ładowarki. Niezależnie, czy jedziesz do pracy, czy udajesz się w długą podróż, ty i twoi współpasażerowie korzystacie z telefonów. Podczas podróży warto zadbać o stały dostęp energii, na wypadek różnych nieprzewidzianych sytuacji. Dobrze jest wybrać ładowarkę samochodową, do której będziesz mógł podłączyć przynajmniej dwa urządzenia. Ciekawym rozwiązaniem są ładowarki, do których można podłączyć nie tylko telefon, ale też tablet.

Zobacz więcej

Latarka na breloku gadżet, który przydaje się każdemu kierowcy

Latarka to ten gadżet samochodowy, który przyda się każdemu kierowcy. Ułatwi znalezienie przedmiotu, który wpadł pod siedzenie, przyda się przy oświetleniu silnika (kiedy musisz z jakiegoś powodu zajrzeć do niego podczas podróży) lub bagażnika, gdy jest ciemno. Oświetli ci drogę, kiedy z jakiegoś powodu będziesz musiał zatrzymać się w nocy w miejscu, w którym nie ma latarni lub są takie, które dają bardzo słabe światło. Masz mało miejsca w samochodzie? Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest latarka, której możesz używać jako brelok do kluczy. W ten sposób oszczędzasz miejsce i masz ją zawsze pod ręką.

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl