Xtorm - najlepsze powerbanki i ładowarki solarne. Oficjalny dystrybutor w Polsce

0

Xtorm oficjalny dystrybutor w Polsce

Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories b.v. i został założony w 2008 roku z myślą, żeby zapewnić ludziom więcej energii. Xtorm jest producentem w dziedzinie innowacyjnych przenośnych rozwiązań zasilających do codziennego użytku, które dadzą Ci wolność i energię, aby przejść w dowolne miejsce z zapasem energii. Nasze produkty są teraz dostępne w różnych (internetowych) sklepach w ponad 60 krajach na świecie.

Produkty Xtorm

Nasze innowacyjne powerbanki, banki mocy i ładowarki słoneczne są trwałe i mogą łatwo ładować urządzenia mobilne (np. Smartfon, tablet, laptop lub GPS) w dowolnym miejscu i czasie. Produkty zaprojektowane specjalnie dla produktów są oficjalnie certyfikowane i zatwierdzone przez Apple (MFi). Produkty są idealne w podróży i sprawiają, że przenoszenie (wielu) różnych adapterów, konwerterów i różnych wtyczek to już przeszłość!

Upominki reklamowe

Wszystkie produkty Xtorm są bardzo odpowiednie jako prezent (biznesowy), dlatego firma Ecogadget specjalizuje się w spersonalizowanych produktach. Posiadamy własne możliwości i wiedzę, aby rozwijać produkty, a także drukować lub grawerować logo lub slogan na produkcie.

Zobacz produkty od Xtorm.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl