Xtorm - najlepsze powerbanki i ładowarki solarne. Oficjalny dystrybutor w Polsce 0

Xtorm oficjalny dystrybutor w Polsce

Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories b.v. i został założony w 2008 roku z myślą, żeby zapewnić ludziom więcej energii. Xtorm jest producentem w dziedzinie innowacyjnych przenośnych rozwiązań zasilających do codziennego użytku, które dadzą Ci wolność i energię, aby przejść w dowolne miejsce z zapasem energii. Nasze produkty są teraz dostępne w różnych (internetowych) sklepach w ponad 60 krajach na świecie.

Produkty Xtorm

Nasze innowacyjne powerbanki, banki mocy i ładowarki słoneczne są trwałe i mogą łatwo ładować urządzenia mobilne (np. Smartfon, tablet, laptop lub GPS) w dowolnym miejscu i czasie. Produkty zaprojektowane specjalnie dla produktów są oficjalnie certyfikowane i zatwierdzone przez Apple (MFi). Produkty są idealne w podróży i sprawiają, że przenoszenie (wielu) różnych adapterów, konwerterów i różnych wtyczek to już przeszłość!

Upominki reklamowe

Wszystkie produkty Xtorm są bardzo odpowiednie jako prezent (biznesowy), dlatego firma Ecogadget specjalizuje się w spersonalizowanych produktach. Posiadamy własne możliwości i wiedzę, aby rozwijać produkty, a także drukować lub grawerować logo lub slogan na produkcie.

Zobacz produkty od Xtorm.

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl