EcoSavers - technologie obniżania zużycia energii i rachunków za energię 0

EcoSavers - technologie obniżania zużycia energii i rachunków za energię

Witamy na stronie internetowej oficjalnego dystrybutora marki EcoSavers, lidera na rynku produktów energooszczędnych. Posiadamy największy zakres produktów z tej kategorii na całym świecie. Tworzenie energooszczędnych produktów o wysokiej jakości, to jest nasz cel. Oferujemy szeroką gamę energooszczędnych produktów wygodnych, aby oszczędzać energię.

Dostarczamy rozwiązania do obniżania zużycia różnych rodzajów energii:

  • Energii elektryczne
  • Energii cieplnej
  • Wody bieżącej

Produkty EcoSavers dla Twojego dziecka

EcoSavers® wierzy, że świadomość troski o świat i oszczędzania energii powinna zaczynać się, gdy ludzie są młodzi. Nauka w młodym wieku jest praktyką w starszym wieku.

Linia POWERplus Junior to seria zabawek i produktów opracowanych dla dzieci, aby uczyć dzieci wykorzystujące energię odnawialną; energia ludzka, energia słoneczna, wiatrowa lub wodna.

EcoSavers® opracował również grę Energy Lable Game. Dzięki tej grze karcianej dzieci uczą się rozpoznawać etykietę energetyczną (etykieta A jest najlepsza, ponieważ po dotarciu do etykiety A wygrywają). Aby dostać się do etykiety A, dzieci muszą odpowiedzieć na kilka pytań na temat energii i ekologii. Dzięki tym pytaniom i odpowiedziom uczą się również kilku zagadnień dotyczących oszczędzania energii i ekologii.

Pudełka energooszczędne

EcoSavers® oferuje kompletne energooszczędne pudełka zapakowane zgodnie z życzeniem z produktami energooszczędnymi.
Możemy zaoferować te pudełka według własnego projektu Twojej firmy lub możemy dostarczyć nasze standardowe pudełka z grafiką w 3 różnych rozmiarach.

Zobacz produkty od EcoSavers.

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl