Edukacyjne zabawki ekologiczne

0

Czym są zabawki edukacyjne? 

Zabawki edukacyjne bawią i uczą. Trudno jest wyobrazić sobie dzieciństwo bez zabawek. To niekwestionowany atrybut każdego dziecka, który odgrywa znaczącą rolę w rozwijaniu i kształtowaniu osobowości malca. Zabawki edukacyjne stanowią dla dziecka świetną opcję miłego spędzenia czasu, przy jednoczesnym umożliwieniu mu nauki nowych rzeczy. Uczenie się poprzez zabawę jest bardzo ważne, a taka forma edukacji wzbudza w dziecku chęć do poznawania świata wokół, jednocześnie sprawiając, że nauka nie będzie kojarzyła się tylko i wyłącznie z godzinami spędzanymi nad książką.

Zobacz więcej

Edukacyjne zabawki ekologiczne

Zabawki solarne uczą, w jaki sposób energia słoneczna zasila napęd elektryczny. Nasze roboty solarne pobudzają wyobraźnie i kreatywne myślenie Twojego dziecka. Będzie bawiło się nimi z prawdziwą przyjemnością. Zabawki są kolorowe i dostosowane do wieku Twojej pociechy. Zostały wykonane z ekologicznych materiałów. 

Jakie zabawki edukacyjne kupować?

Zabawek edukacyjnych jest bardzo dużo, a każda z nich umożliwia rozwój dziecka w szerokim zakresie. Podczas wyboru zabawki edukacyjnej, musimy jednak zwracać uwagę na jeden bardzo ważny aspekt – wiek dziecka. Producenci zabawek na swoich produktach zazwyczaj oznaczają grupę wiekową malucha, dla którego dany model się nadaje. Jeżeli dla 3-latka wybierzemy zabawkę przeznaczoną dla grupy 6-7 lat, może on nie poradzić sobie z jej zrozumieniem, co wzbudzi frustrację i niechęć do zabawy, a w tym także – nauki

Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty CE dopuszczające je do użytku i bezpośredniego kontaktu z Twoim dzieckiem. Zabawki solarne są doskonałą okazją do zdobywania nowych umiejętności, poprzez eksperymentowanie i samodzielne ich konstruowanie.

 

Zobacz więcej

Ekologiczne zabawki dla Twojego dziecka od Ecogadget!

W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki eko pojazdy, takie jak: samochodzik, motocykl. Produkty nie wymagają baterii, wystarczy podłączyć dołączone ogniwo paliwowe i dodać kilka kropli słonej wody.  
Posiadamy również zabawki zasilane energią słoneczną. Buduj różnorodne pojazdy i maszyny: buldożery, samochody kosmiczne, transformatory, ciężarówki, samochody wyścigowe, buggy księżycowe i wiele więcej. Zestawy do kreatywnego tworzenia samodzielnych konfiguracji, pomogą rozwijać wyobraźnię Twojego dziecka.

Poznaj ofertę zabawek ekologicznych od Ecogadget.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl