Edukacyjne zabawki ekologiczne 0

Czym są zabawki edukacyjne? 

Zabawki edukacyjne bawią i uczą. Trudno jest wyobrazić sobie dzieciństwo bez zabawek. To niekwestionowany atrybut każdego dziecka, który odgrywa znaczącą rolę w rozwijaniu i kształtowaniu osobowości malca. Zabawki edukacyjne stanowią dla dziecka świetną opcję miłego spędzenia czasu, przy jednoczesnym umożliwieniu mu nauki nowych rzeczy. Uczenie się poprzez zabawę jest bardzo ważne, a taka forma edukacji wzbudza w dziecku chęć do poznawania świata wokół, jednocześnie sprawiając, że nauka nie będzie kojarzyła się tylko i wyłącznie z godzinami spędzanymi nad książką.

Zobacz więcej

Edukacyjne zabawki ekologiczne

Zabawki solarne uczą, w jaki sposób energia słoneczna zasila napęd elektryczny. Nasze roboty solarne pobudzają wyobraźnie i kreatywne myślenie Twojego dziecka. Będzie bawiło się nimi z prawdziwą przyjemnością. Zabawki są kolorowe i dostosowane do wieku Twojej pociechy. Zostały wykonane z ekologicznych materiałów. 

Jakie zabawki edukacyjne kupować?

Zabawek edukacyjnych jest bardzo dużo, a każda z nich umożliwia rozwój dziecka w szerokim zakresie. Podczas wyboru zabawki edukacyjnej, musimy jednak zwracać uwagę na jeden bardzo ważny aspekt – wiek dziecka. Producenci zabawek na swoich produktach zazwyczaj oznaczają grupę wiekową malucha, dla którego dany model się nadaje. Jeżeli dla 3-latka wybierzemy zabawkę przeznaczoną dla grupy 6-7 lat, może on nie poradzić sobie z jej zrozumieniem, co wzbudzi frustrację i niechęć do zabawy, a w tym także – nauki

Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty CE dopuszczające je do użytku i bezpośredniego kontaktu z Twoim dzieckiem. Zabawki solarne są doskonałą okazją do zdobywania nowych umiejętności, poprzez eksperymentowanie i samodzielne ich konstruowanie.

 

Zobacz więcej

Ekologiczne zabawki dla Twojego dziecka od Ecogadget!

W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki eko pojazdy, takie jak: samochodzik, motocykl. Produkty nie wymagają baterii, wystarczy podłączyć dołączone ogniwo paliwowe i dodać kilka kropli słonej wody.  
Posiadamy również zabawki zasilane energią słoneczną. Buduj różnorodne pojazdy i maszyny: buldożery, samochody kosmiczne, transformatory, ciężarówki, samochody wyścigowe, buggy księżycowe i wiele więcej. Zestawy do kreatywnego tworzenia samodzielnych konfiguracji, pomogą rozwijać wyobraźnię Twojego dziecka.

Poznaj ofertę zabawek ekologicznych od Ecogadget.

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl