Can shaped waterclock - Can Clock

Availability: średnia ilość
Dispatched within: 24 godziny
Price: €19.16 19.16
quantity szt.
You gain 820 points [?]

product unavailable

Rating: 4.33333
Vendor: H2O Power
Product code: PP-CanClock
Pin It

Description

zegar na wodę

zegar h2o

zegar wodny

H2O Power

CAN CLOCK

Cyfrowy zegar na wodę w kształcie puszki

 

Zasilany wodą zegar "Can Clock" wykorzystuje najnowszą technologię jonizacji w celu dostarczenia energii wyświetlaczowi LCD.

 

Wlej wodę [colę, wino, ocet itp.] do "Puszki" i zachwyć się darmową zieloną energią, która zasila ten elegancki zegar! Zapomnij o zużywających się bateriach! Co pewien czas [6 do 12 miesięcy] uzupełnij brakującą wodę i to wystarczy, żeby "Can Clock" działał nieustannie!

 

Oryginalny design, wysokokontrastowy wyświelacz i przezroczysta obudowa sprawiają, że "Can Clock" to wyjątkowy gadżet ekologiczny.

 

Aktualnie dostępny w kolorze niebieskim, inne wersje kolorystyczne dostępne tylko na zamówienie.


  • produkt dysponuje certyfikatem zgodności
     
  • 2 lata gwarancji
  • Ws. większych ilości produktu prosimy o kontakt. Dostawa do 5 dni roboczych.
  • Możliwa produkcja zegarów na wodę w innych kształtach, np. butelki

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

DŁUGOŚĆ SZEROKOŚĆ WYSOKOŚĆ WAGA
5 cm 5 cm 11 cm 70 g

 

                        
ecogadget.pl, ecogadget, ecogadgetpl, ekogadżety, eko gadżety, eko gadżet, ekogadżet, ładowarka solarna, ładowarki solarne, ładowarka słoneczna, ładowarki słoneczne, latarka na korbkę, latarki na korbkę, latarka na dynamo, latarki na dynamo, zegar na wodę, zegary na wodę, zegarki na wodę, zegary wodne, zabawki ekologiczne, eco kurier, ecokurier, ekokurier, eko kurier, energia pod ręką, ładowarki na korbkę, ładowarka na korbkę, najlepsze gadżety ekologiczne, radio na korbkę, radio na dynamo, ekologiczne gadżety reklamowe, ekologiczne gadżety firmowe, łukasz gontarek, dystrybutor gadżetów ekologicznych, powerplus falcon, latarnia solarna, latarnia na dynamo, radio na korbkę, radio na dynamo, radio solarne, ładowarka solarna AA, ładowarka słoneczna AA, can clock, zegar na wodę, zegar puszka na wodę, zegar wodny, zegar na wodę, can clock, zegar puszka na wodę, zegar wodny puszka, zegar w kształcie puszki,

Related products

Product reviews (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl