Jak zorganizować eko-wypoczynek? Skompletuj zestaw solarny na działkę 0

Przenośny panel solarny i generator zapewnią ci stałe źródło prądu

Dbasz o ekologię? Bądź przyjazny dla planety również podczas urlopu. Wiele osób ceni sobie wypoczynek na działce. Tutaj również możesz dbać o środowisko tak samo, jak w domu. Wystarczy stworzyć zestaw solarny na działkę i korzystać z praktycznych i ekologicznych rozwiązań.

Na działce najważniejszy jest dostęp do energii elektrycznej. Dzięki niemu nie tylko podładujesz telefon, ale także napijesz się ulubionej kawy, czy włączysz wiatrak, który schłodzi cię w upalny dzień. Jak zapewnić sobie stały i przyjazny dla środowiska dostęp do prądu na działce? Zainwestuj w przenośny panel słoneczny i generator prądu. Panel pozwoli ci czerpać energię ze słońca. Generator możesz podłączyć do panelu. Naładowane urządzenie przez długi czas zapewni stały dostęp do energii elektrycznej i umożliwi działanie czajnikowi, wiatrakowi oraz innym urządzeniom, które są zasilane prądem.

Latarnia do odstraszania komarów – musthave zestawu solarnego na działkę

Kiedy robi się ciepło na działce pojawiają się komary. Irytujące owady są zmorą wszystkich, którzy lubią wypoczywać poza miastem. Latarnia do odstraszania komarów to obowiązkowy element zestawu solarnego na działkę. Najlepiej wybrać urządzenie, z dołączonym ogniwem solarnym. W ten sposób nie tylko zadbasz o środowisko, ale także odstraszysz komary bez użycia szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji chemicznych. Lampka na komary da ci też dodatkowe źródło światła.

Praktyczne i ekologiczne urządzenie wielofunkcyjne

Wielu właścicieli działki narzeka na brak miejsca. Niewielką parcelę bardzo łatwo zagracić. Zastanawiasz się, co jeszcze powinno wchodzić w skład zestawu solarnego na działkę? Urządzenie wielofunkcyjne, zasilane oczywiście energią słoneczną. Taki przedmiot to radio, bank energii, ładowarka akumulatorków AAA, latarka LED i alarm dźwiękowy w jednym. Urządzenie to zapewni ci rozrywkę, dostęp do energii i światło, a oprócz tego jest tak niewielkie, że zmieści się nawet w twojej kieszeni.

Chcesz stworzyć magiczną atmosferę? Zabierz na działkę dekoracyjną lampę solarną

Działka to miejsce wypoczynku i relaksu. Warto zadbać o estetykę tego miejsca, dlatego do zestawu solarnego na działkę dołącz lampę dekoracyjną. Dzięki niej stworzysz na swojej parceli piękną romantyczną atmosferę. Lampa włączy się po zmroku dzięki wbudowanemu, automatycznemu czujnikowi, a ty będziesz cieszył się jej ciepłym blaskiem przez całą noc.

Zobacz nasze lampy solarne

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl