Jakie ekologiczne rozwiązania sprawdzą się jako prezenty dla pracowników? 0

Okazji, aby obdarować swoich współpracowników ciekawymi podarkami, nie brakuje. Jeśli cenisz sobie ekologiczne rozwiązania, a przy tym chcesz wręczyć coś, co będzie praktyczne i nowoczesne, sięgnij po technologie na miarę naszych czasów. Powerbanki, ładowarki solarne czy latarki wyposażone w dynamo, to świetne prezenty dla pracowników, którzy z pewnością docenią Twoje nowatorskie podejście do tematu.

Powerbanki mają moc!

Każdy z nas korzysta z telefonu komórkowego, który ma tendencję do częstego rozładowywania się. Przeważnie dochodzi do tego w najmniej oczekiwanym momencie. Zastanawiając się jakie prezenty dla pracowników wybrać, możesz oszczędzić im nerwów w tym zakresie. Jeśli wręczysz im nowoczesne powerbanki, dzięki którym będą mogli podładować swój telefon, z pewnością spotkasz się z ich wdzięcznością. Zaprezentujesz się jako szef nowoczesny i praktyczny jednocześnie. Poza trafnym podarkiem dla nich, sam sobie też sprawiasz drobny prezent. Otóż wzrastają szansę, że Twoi pracownicy będą zawsze w stanie odebrać swój telefon, gdybyś musiał do nich zadzwonić z pilną sprawą. Bo przecież telefony przestaną się nagle rozładowywać.

Zobacz więcej

Ładowanie słońcem

Gdy zastanawiasz się jakie prezenty dla pracowników wybrać, a zależy Ci na ich opinii, wybierz ładowarki solarne. Wręczając taki podarek pokażesz, że jesteś szefem, który jest z ekologią za pan brat, a przy tym zna się na nowinkach technicznych i podąża za trendami. Doskonałym przykładem idealnej solarnej ładowarki są modele Robust, Impulse i Instinct, znakomitej marki Xtorm. Tego typu urządzenia sprawdzą się wielu sytuacjach i z pewnością nie raz uratują któregoś z Twoich pracowników od niemałego kłopotu. Ładowarki wyposażone są w panel słoneczny, który łapie energię ze słońca, ale działa też przy zachmurzonym niebie. Dzięki nim można podładować telefon lub komputer.

Zobacz więcej

Oświetlenie podręczne

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo moglibyśmy ułatwić sobie życie, gdybyśmy zaczęli stosować odnawialne źródła energii, między innymi korzystać z energii solarnej. Takie rozwiązania przydają w wielu sytuacjach, gdy zwykłe baterie przestają dawać radę. Dlatego, jeśli chcesz pokazać się jako nowoczesny i skuteczny szef, wybierz takie prezenty dla pracowników. Wręczając każdemu latarkę solarną, wodoszczelną i wyposażoną w dynamo, zabezpieczysz ich na wypadek niespodziewanego wypadku. Sięgnij po sprawdzone modele Shark i Barracuda marki POWERplus. Każdy z nas powinien mieć taki sprzęt w swoim samochodzie i domu. Twoi pracownicy docenią ten gest i z pewnością nie raz skorzystają z tego praktycznego prezentu.

Zobacz więcej

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl