Opcje przeglądania
Producent
Możliwość naniesienia nadruku
Wodoszczelność

Nowoczesna technologia pozwala na wiele nowatorskich rozwiązań. Jednym z przykładów takiego działania są różnego typu gadżety i akcesoria zasilane energią słoneczną. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele produktów, które promują ekologiczne rozwiązania. Cenimy sobie oszczędność zasobów naszej planety. Staramy się promować taki asortyment, który jest w zgodzie z naturą.

Gadżety z bio tworzywa

Różnego rodzaju biodegradowalne tworzywa są coraz częściej wykorzystywane w przemyśle. Twórcy starają się wymyślać takie rozwiązania, które nie będę generowały więcej odpadów, a tym samym ograniczą ich ilość. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kalkulatory zasilane wodą, które powstały z tworzywa sztucznego pochodzącego z odzysku! Aby korzystać z takiego urządzenia, wystarczy odrobina wody, którą wlewasz do ogniwa. Sprzedajemy także płaszcze przeciwdeszczowe wykonane z biodegradowalnego materiału, dzięki czemu po zużyciu można wyrzucić je do kompostownika.

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl