Opcje przeglądania
Możliwość naniesienia nadruku
Wodoszczelność

Equilicua Spudcoat - biodegradowalny płaszcz przeciwdeszczowy ze skrobii ziemniaczanej

Equilicua Spudcoat - biodegradowalny płaszcz przeciwdeszczowy ze skrobii ziemniaczanej
Equilicua Spudcoat - biodegradowalny płaszcz przeciwdeszczowy ze skrobii ziemniaczanej

Czy wiesz, że odzież użytkową możesz zamienić w roślinę zieloną? Spudcoat to w 100% biodegradowalny płaszcz przeciwdeszczowy. Po wykorzystaniu zakop go w ziemi i czekaj na plon! Materiał wykonany całkowicie ze skrobii ziemniaczanej. Zawiera kieszonkę z nasionami, które zamienią wykorzystany płaszcz  w mini - ogródek, zatem zostawisz po nim zielony ślad. Płaszcz dostępny w 3 rozmiarach: S,M,L. oraz różnych gramaturach bio materiału.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 59,99 zł
szt.

POWERplus Slimline Calc - kalkulator zasilany wodą

POWERplus Slimline Calc - kalkulator zasilany wodą
POWERplus Slimline Calc - kalkulator zasilany wodą

Slimline Calc to unikalny kalkulator zasilany baterią na wodę. Wykonany z tworzyw pochodzących z recyclingu.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 34,99 zł

Bio tworzywa

Poznaj ofertę Ecogadget!

Nowoczesna technologia pozwala na wiele nowatorskich rozwiązań. Jednym z przykładów takiego działania są różnego typu gadżety i akcesoria zasilane energią słoneczną. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele produktów, które promują ekologiczne rozwiązania. Cenimy sobie oszczędność zasobów naszej planety. Staramy się promować taki asortyment, który jest w zgodzie z naturą.

Ekologiczne rozwiązania 

Różnego rodzaju biodegradowalne tworzywa są coraz częściej wykorzystywane w przemyśle. Twórcy starają się wymyślać takie rozwiązania, które nie będę generowały więcej odpadów, a tym samym ograniczą ich ilość. Wzrastająca świadomość konsumentów dotycząca negatywnego wpływu tworzyw sztucznych na środowisko sprawia, że coraz częściej sięgają oni po ekologiczne zamienniki opakowań i produktów jednorazowych wykonanych z konwencjonalnych tworzyw sztucznych. Zwiększa to zapotrzebowanie rynku na różnego rodzaju elementy wykonane z biotworzyw.

Gadżety z bio tworzywa

W naszym sklepie znajdziesz m.in. kalkulatory zasilane wodą, które powstały z tworzywa sztucznego pochodzącego z odzysku! Aby korzystać z takiego urządzenia, wystarczy odrobina wody, którą wlewasz do ogniwa. Sprzedajemy także płaszcze przeciwdeszczowe wykonane z biodegradowalnego materiału, dzięki czemu po zużyciu można wyrzucić je do kompostownika.

Przy wyborze jakiegokolwiek urządzenia, warto pamiętać o tym, aby były one na dobrym poziomie pod względem jakości. Trafiłeś w dobre miejsce, pełne wysokiej jakości produktów! Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl