Opcje przeglądania
Producent
Pojemność akumulatora (mAh)
Możliwość naniesienia nadruku
USB 3.0 Out
USB-C In
USB-C Out
HDMI Out
Ethernet
Ilość urządzeń zasilanych jednocześnie

Ładowarki Apple – dodaj energii swojemu iPhone’owi

Każdy właściciel iPhone’a mówi, że nie zamieniłby go na żaden inny telefon. iPhone'y to legendy i Święty Graal wśród urządzeń mobilnych. Kochasz swój telefon, ale on coraz częściej się rozładowuje? Setki rozmów, korzystanie z komunikatorów internetowych, przeglądanie wielu stron, oglądanie filmów, nie sprzyja żywotności baterii. Czy w takim razie masz zrezygnować z kontaktu z rodziną, znajomymi, szefem i klientami? Czy masz zrezygnować z rozrywki dostępnej na wyciągnięcie ręki? Zwiększ żywotność baterii w twoim iPhone. Jak? Używaj ładowarki i powerbanku Apple.

Miej zawsze naładowanego iPhone dzięki ładowarkom Apple

Przedstawiamy ofertę ładowarek Apple. Znajdziesz tutaj urządzenia z prestiżowej linii XtromInfinity – laureata prestiżowych nagród branżowych Red Dot Design Award 2017 oraz iF Design Award 2017. Urządzenie to umożliwia ładowanie nie tylko iPhone'a ale także tabletu, czy MacBooka zarówno w podróży, jak i wtedy, gdy pracujesz w kawiarni. Jesteś posiadaczem iPhone 6 lub iPhone 7, w naszym sklepie dostępne są designerskie i praktyczne powerbanki, które zapewnią ci stały dostęp do energii dla tych urządzeń.

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl