Opcje przeglądania
Producent
Możliwość naniesienia nadruku
Ilość urządzeń zasilanych jednocześnie

Współczesne smartfony to urządzenia o wielu zastosowaniach. Ich funkcjonalność sprawia, że o wiele szybciej ulegają rozładowaniu, a ich baterię trzeba ładować praktycznie codziennie. Zdarza się niestety, że czasem w najmniej oczekiwanym momencie „wysiada” nam urządzenie i zostajemy bez kontaktu ze światem. Na szczęście wynaleziono powerbanki, czyli urządzenia, które oddają zgromadzoną wcześniej energię.

Ładowanie bez kabla

Dostępne w naszym sklepie ładowarki bezprzewodowe pozwalają ładować telefony bez konieczności podłączania ich do kabli. Umieszczone w widocznym miejscu mogą podładowywać Twój smartfon w każdym momencie. Wystarczy jedynie położyć na nich urządzenie, a moc ich baterii będzie rosła. W naszym asortymencie mamy produkty do ładowania bezprzewodowego, które umożliwiają podłączenie kilku urządzeń jednocześnie. Takie rozwiązanie sprawdza się w miejscach typu biuro, restauracja czy inne, w którym jednocześnie przebywa wiele osób.

Xtorm BU106 Business Table Top Wireless - bezprzewodowa stołowa stacja ładowania smartfonów

Xtorm BU106 Business Table Top Wireless - bezprzewodowa stołowa stacja ładowania smartfonów
Xtorm BU106 Business Table Top Wireless - bezprzewodowa stołowa stacja ładowania smartfonów

Xtorm Business Table Top Wireless - bezprzewodowa stołowa stacja zasilania

W skrócie:

  • Stacja zasilania na max. 4 urządzenia
  • Łatwe zasilanie i wygoda
  • Powerbank o pojemności 10000 mAh pozwala w trakcie jednego cyklu doładować aż 4 puste baterie smartfonów
  • Zapewnij swoim Klientom/ Gościom zapas energii na resztę dnia

Ta stacja zasilania PAAS pozwala odwiedzającym ładować swoje urządzenia mobilne. Dzięki rozwiązaniu "Energia jako usługa" wzmacniasz relacje pomiędzy Klientem, a marką. Doświadczenie z wizyty w przestrzeni publicznej lub punkcie sprzedaży nabiera dodatkowej wartości, poprzez zapewnienie źródła zasilania urządzeń mobilnych!

Business Table Top Wireless to stołowa stacja zasilająca, która ma indukcyjną ładowarkę bezprzewodową oraz porty na trzy na urządzenia mobilne. Klienci mogą swobodnie korzystać z ładowarni, a urządzenie jest wyposażone w gniazdo bezpieczeństwa do mocowania systemu zamków.

Zewnętrzna obudowa stacji może być przystosowana do dowolnej marki i wyłożona materiałami marketingowymi, wedle preferencji właściciela. W zestawie ramka reklamowa.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 849,99 zł

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl