Opcje przeglądania
Producent
Pojemność akumulatora (mAh)
Moc ogniwa solarnego (Watt)
Możliwość naniesienia nadruku
Ilość urządzeń zasilanych jednocześnie

Plecaki, torby i etui solarne

Plecaki, torby i etui solarne

Ładowarka solarna, którą przypniesz do plecaka

Moda na plecaki trwa w najlepsze. Wiele osób nie tylko wybiera plecak w podróż, ale także nosi w nim niezbędne rzeczy do pracy. Plecaki są niezwykle wygodne, pakowne i praktyczne. Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność swojego plecaka? Cenisz sobie ekologię? Chciałbyś pobierać energię z naturalnych źródeł? Dobrą propozycją dla ciebie jest trwałe etui. To niezwykle pomysłowy i ultraekologiczny zestaw 3w1. Dzięki niemu podładujesz swoje urządzenie mobilne, posłuchasz muzyki, czy schowasz słuchawki.

Ekologiczna ładowarka solarna, którą będziesz miał zawsze pod ręką

Przedstawiamy ekologiczne ładowarki solarne. Znajdziesz tutaj trwałe etui, które oprócz ładowarki mają także wiele innych funkcji. Etui dzięki specjalnemu zaczepowi możesz przyczepić do plecaka, torebki, czy paska spodni. Etui posiada wbudowany akumulator, dzięki któremu szybko naładujesz swoje urządzenie mobilne. Zależy ci na ekologii? Akumulator czerpie energię z panelu solarnego, który również jest częścią etui. Lubisz słuchać muzyki? W etui zostały wbudowane głośniki, w których jakość dźwięku jest dużo lepsza niż w tych, które masz w swoim smartfonie. Etui może także służyć jako schowek na słuchawki lub kable.

Przy wyborze ładowarek warto pamiętać o tym, aby urządzenia te były na dobrym poziomie pod względem jakości. W ten sposób zapewnisz sobie poprawne działanie i ładowanie urządzeń. Trafiłeś w dobre miejsce, pełne wysokiej jakości produktów! Zapraszamy do zakupów!

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl