Opcje przeglądania
Producent
Pojemność akumulatora (mAh)
Moc ogniwa solarnego (Watt)
DC 12-24V Auto In
DC 12-24V Auto Out
USB 5V/2.1A Out
AC 220V
USB-C In/Out
USB-A 2,4A
USB-A Quick Charge 3.0
Możliwość naniesienia nadruku
Wodoszczelność
Ilość urządzeń zasilanych jednocześnie

Ładowarki solarne

Bądź samowystarczalny, dzięki ładowarkom solarnym!

Stały dostęp do smartfona jest bardzo ważny. Zdarzają się sytuacje, gdzie dostęp do podładowania urządzenia przy pomocy ładowarki sieciowej jest niemożliwy. Wypoczynek na łonie natury, długie górskie piesze i rowerowe wędrówki, a nawet zwykła podróż tramwajem do pracy, wiele okoliczności uniemożliwia ładowanie telefonu. Doskonałym rozwiązaniem jest ładowarka solarna. To rodzaj powerbanka, który ładuje smartfony, a do tej czynności używa energii pobieranej ze słońca. To ekologiczne, oszczędne i praktyczne rozwiązanie. Bez względu na okoliczności możesz mieć dostęp do energii, która naładuje baterię twojego smartfona.

Ładowarki do twojego telefonu

Przygotowaliśmy bogatą ofertę ładowarek solarnych, które ułatwią ładowanie urządzeń elektronicznych. Gdziekolwiek jesteś możesz korzystać z darmowej energii słonecznej i cieszyć się stałym dostępem do urządzenia. Wystarczy, że podłączysz ładowarkę do telefonu i wystawisz ją na działanie słońca. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których nie ma żadnego dostępu do prądu. 

Solarne ładowarki - idealne podczas wypraw w miejsca o ograniczonym dostępie do źródła elektryczności.

Skuteczne wykorzystanie paneli solarnych do wytworzenia energii, dzięki której zasilimy nie tylko smartfona czy odtwarzacz MP3, a nawet zużywające dużo energii laptopy, tablety i nawigacje GPS. Turystyczne panele solarne są niewielkich rozmiarów i wagi, dzięki czemu nie ma problemu, aby spakować je do plecaka na każdą wyprawę. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia wysokiej jakości, które możesz montować do plecaka czy roweru.

Przy wyborze ładowarek warto pamiętać o tym, aby urządzenia te były na dobrym poziomie pod względem jakości. W ten sposób zapewnisz sobie poprawne działanie i ładowanie urządzeń. Trafiłeś w dobre miejsce, pełne wysokiej jakości produktów! Zapraszamy do zakupów!

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl