Opcje przeglądania
Producent
Pojemność akumulatora (mAh)
Możliwość naniesienia nadruku
Wodoszczelność

Latarki wodoszczelne

Niezniszczalne i praktyczne latarki LED zasilana zieloną energią!

Latarka jest przedmiotem małym, nieskomplikowanym, ale przede wszystkim bardzo przydatnym. Można z niej korzystać, aby mieć większy komfort pracy, zabawy lub uprawiania sportu w ciemnościach.  Szczególnie przydatne dla nurków i survivalowców mogą się okazać latarki wodoodporne, wykonane z wodoszczelnych materiałów oraz szkieletu. W naszej ofercie znajdą Państwo również latarki z funkcją powerbank, którym możecie ładować swoje urządzenia mobilne.

Latarka wodoszczelna LED zapewni solidne źródło światła w każdych warunkach.

Specjalna obudowa sprawia, że latarka zawsze ustawi się ogniwem solarnym ku górze. Latarki są skonstruowane w taki sposób, że niezależnie od umieszczenia jej na płaskiej powierzchni, ogniwo słoneczne zawsze się pojawi, dzięki czemu może ładować się za pomocą energii słonecznej.

Promocja firmy dzięki naszym produktom!

Latarki są świetnymi gadżetami, które można wykorzystać jako przedmiot promocyjny. Umieszczone na nich logo Państwa firmy stale będzie przypominać o oferowanych przez nią produktach lub usługach.

Przy wyborze latarki wodoszczelnej warto pamiętać o tym, aby urządzenia te były na dobrym poziomie pod względem jakości. Trafiłeś w dobre miejsce, pełne wysokiej jakości produktów! Zapraszamy do zakupów!

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl