Gadżety zasilane wodą - poznaj naturalną moc zasilania!

Zegar to przedmiot, który znajduje się prawdopodobnie w każdym domu. Ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie w społeczeństwie bez niego. A czy tak prozaiczny i oczywisty przedmiot może być gadżetem? Oczywiście, że tak! Szalony design i ekologiczne rozwiązania zdobywają serca klientów. 

Ekologiczne rozwiązania

Przede wszystkim zasilanie, które wydaje się być największą zaletą tych gadżetów. Zapomnijcie o bateriach, kablach i panelach słonecznych. Aby urządzenie działało wystarczy czysta woda, którą wlewamy wewnątrz. I gotowe! Co więcej — producent zapewnia, że zegar będzie prawidłowo działał przez okres 6 — 12 miesięcy na jednym takim "ładowaniu". Po tym czasie wystarczy po prostu dodać wody. Ogniwo tego typu, podobnie jak solarne, jest w pełni ekologicznym źródłem energii i z powodzeniem zastąpi szkodliwe dla środowiska akumulatorki alkaliczne.

Promocja firmy dzięki naszym gadżetom!

Nasze produkty są świetnymi gadżetami, które można wykorzystać jako przedmiot promocyjny. Umieszczone na nich logo Państwa firmy stale będzie przypominać o oferowanych przez nią produktach lub usługach. W biznesie warto odejść od utartych rozwiązań - pamiętajcie o tym, decydując się na zamówienie upominków reklamowych z logo!

Przy wyborze jakichkolwiek urządzeń warto pamiętać o tym, aby urządzenia te były na dobrym poziomie pod względem jakości. Trafiłeś w dobre miejsce, pełne wysokiej jakości produktów! Zapraszamy do zakupów!

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl