Xtorm - najlepsze powerbanki i ładowarki solarne. Oficjalny dystrybutor w Polsce 0
Xtorm - najlepsze powerbanki i ładowarki solarne. Oficjalny dystrybutor w Polsce

Xtorm oficjalny dystrybutor w Polsce
Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories b.v. i został założony w 2008 roku z myślą, żeby zapewnić ludziom więcej energii. Xtorm jest producentem w dziedzinie innowacyjnych przenośnych rozwiązań zasilających do codziennego użytku, które dadzą Ci wolność i energię, aby przejść w dowolne miejsce z zapasem energii. Nasze produkty są teraz dostępne w różnych (internetowych) sklepach w ponad 60 krajach na świecie.

czytaj całość »
POWERplus - rozwiązania eko marketingu przyszłości. Powerbanki z logo, power banki z nadrukiem, gadżety ekologiczne, eko gadżety. 0
POWERplus - rozwiązania eko marketingu przyszłości. Powerbanki z logo, power banki z nadrukiem, gadżety ekologiczne, eko gadżety.

Witamy na stronie internetowej wyłącznego dystrybutora produktów marki POWERplus, lidera rynku produktów opartych na energii odnawialnej.
Nasze produkty wykorzystują energię ludzką (dynamo), energię słoneczną, wiatrową lub wodną jako źródło zasilania.
Mamy największy zakres tego typu produktów na całym świecie.

czytaj całość »
Power banki z nadrukiem 0
Power banki z nadrukiem

Niezawodny i bezpieczny power bank generuje niepowtarzalną ekspozycję marki. Pozytywne skojarzenia z Twoją marką powstają za każdym razem, gdy bank energii pomaga uniknąć rozczarowującej sytuacji braku energii w urządzeniu mobilnym użytkownika. Skoncentrowanie się na dystrybucji wysokiej jakości niestandardowych power banków i ładowarek solarnych do telefonów spowodowało, że wiele rozpoznawalnych globalnych korporacji wybrało właśnie nasze banki energii do celów promocyjnych. Twoja firma również może skorzystać z niesamowitych możliwości eko marketingu.

 

 
czytaj całość »
Obniż rachunki za prąd 0
Obniż rachunki za prąd

Rosnące ceny prądu? Są na to sposoby!

Urządzenia dostępne na rynku (w tym w Ecogadget ) niesamowicie pomagają oszczędzać energię elektryczną w bardzo prosty sposób.

Pomiar i dane to wiedza. Pełen obraz zużycia energii w firmie i gospodarstwie domowym pozwala zaplanować program oszczędzania, by zmniejszać straty energii i ograniczać rachunki.

czytaj całość »
Nowoczesna ławka solarna 0
Nowoczesna ławka solarna

Oto uniwersalna ławka solarna, która oferuje ładowanie urządzeń mobilnych USB (z wodoodporną osłoną) i wykorzystuje energię słoneczną bez potrzeby korzystania z energii elektrycznej. Prosta konstrukcja stołu umożliwia gromadzenie i magazynowanie energii słonecznej w zintegrowanym, kontrolowanym systemie akumulatorowym i wykorzystywanie go w razie potrzeby. Zmagazynowana energia zasila również ukryte oświetlenie LED na stole i może być wykorzystana do zasilania WIFI.

czytaj całość »
Gadżety ekologiczne z nadrukiem 0
Gadżety ekologiczne z nadrukiem

Oryginalne i użyteczne gadżety ekologiczne zapewniają wyjątkową powtarzalną ekspozycję marki przez dłuższy okres czasu. Pozytywne skojarzenia z Twoją marką powstają za każdym razem, gdy użytkownik gadżetu ekologicznego może skorzystać z unikalnego sposobu na zasilanieoświetlenie lub inną praktyczną czynność. Skupiamy się na dystrybucji wysokiej jakości pożytecznych produktów ekologicznychurządzeń zasilanych zieloną energią i akcesoriów do oszczędzania energii

czytaj całość »
Powerbanki z nadrukiem 0
Powerbanki z nadrukiem

Niezawodne i bezpieczne powerbanki generują powtarzalną ekspozycję marki dla odbiorcy na długi czas. Pozytywne skojarzenia z Twoją marką powstają za każdym razem, gdy bank energii pomaga uniknąć rozczarowującej sytuacji braku energii w urządzeniu mobilnym użytkownika. Skoncentrowanie się na dystrybucji wysokiej jakości niestandardowych powerbanków i ładowarek solarnych do telefonów spowodowało, że wiele rozpoznawalnych globalnych korporacji wybrało nasze własne banki energii do celów promocyjnych. Twoja firma również może skorzystać z niesamowitych możliwości ekologicznego marketingu.

czytaj całość »
Korzyści eko marketingu 0
Korzyści eko marketingu

Odbiorcy, którzy poszukują wysokiej jakości akcesoriów ekologicznych, a także gadżetów reklamowych i promocyjnych mają duże pole wyboru. Dostępne są produkty, które charakteryzują się trwałością, wydajnością i atrakcyjną powierzchnią przeznaczoną do nanoszenia nadruków, logotypów i innych dowolnych grafik.

czytaj całość »
Power As A Service dla Twojej firmy 0
Power As A Service dla Twojej firmy

Myśleliście kiedyś o tym, że zasilanie może mieć marketingowe zastosowania?

Pomyśl, że w swoim punkcie handlowym możesz zapewnić wyjątkową usługę - ładowania urządzeń mobilnych. Wydaje się to rozwiązaniem bardzo na czasie. Niezależnie od tego, czy Twoi Klienci (Goście) piją kawę, jedzą obiad, przemieszczają się, przebywają za biurkiem, w szkole czy w innym miejscu publicznym... będą potrzebować energii do swoich urządzeń mobilnych!

Zatem warto zapewnić swoim gościom więcej energii i komfortu, dzięki rozwiązaniom do masowego ładowania, które nazywa się również rozwiązaniami Power As A Service

czytaj całość »

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

Nowości
Gibbon Panel Solarny 5W POWERplus
Gibbon Panel Solarny 5W POWERplus
159,99 zł
szt.
Chimp Panel Solarny 10W POWERplus
Chimp Panel Solarny 10W POWERplus
299,99 zł
szt.
Gorilla Panel solarny 20 W POWERplus
Gorilla Panel solarny 20 W POWERplus
519,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl