Powerbanki z nadrukiem 0

Powerbanki z nadrukiem

Niezawodne i bezpieczne powerbank i generują powtarzalną ekspozycję marki dla odbiorcy na długi czas. Pozytywne skojarzenia z Twoją marką powstają za każdym razem, gdy bank energii pomaga uniknąć rozczarowującej sytuacji braku energii w urządzeniu mobilnym użytkownika. Skoncentrowanie się na dystrybucji wysokiej jakości niestandardowych powerbanków i ładowarek solarnych do telefonów spowodowało, że wiele rozpoznawalnych globalnych korporacji wybrało nasze własne banki energii do celów promocyjnych. Twoja firma również może skorzystać z niesamowitych możliwości ekologicznego marketingu.

Każdą grafikę i treść można nanieść na powerbanki:

  • Obudowę [niezależnie od rodzaju tworzywa]
  • Akcesoria dodatkowe
  • Opakowanie [w tym produkcja oryginalnych opakowań na zamówienie]

Pomysłów na zastosowanie powerbanków z nadrukiem jest również wiele:

  • Oryginalny pomysł na gadżet do kampanii marketingowej
  • Zaskakujący prezent firmowy
  • Praktyczny produkt na nagrodę w konkursach i projektach edukacyjnych
  • Wyjątkowa pamiątka z wypraw, rajdów, festiwali
  • Wiele, wiele innych

Do dyspozycji jest wiele modeli, rodzajów, które różnią się tworzywem, pojemnością i przede wszystkim ceną. Warto pamiętać, że najtańsze = najgorsze. Powerbank ma być pomocny dla użytkownika i powinien dysponować najlepszym akumulatorem. Jeżeli w najbardziej istotnym momencie, w największej potrzebie, użytkownik nie będzie mógł skorzystać z możliwości powerbanku - czy będzie pozytywnie odbierać markę?

Na szczęście w Ecogadget stawiamy na jakość i możecie być Państwo pewni, że każdy powerbank to najwyższa jakość podzespołów i wykonania.

Ecogadget jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości powerbanków do stosowania jako prezenty dla klientów.

Zobacz naszą ofertę powerbanków.

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl