Xtorm - najlepsze powerbanki i ładowarki solarne. Oficjalny dystrybutor w Polsce

0
Xtorm - najlepsze powerbanki i ładowarki solarne. Oficjalny dystrybutor w Polsce

Xtorm oficjalny dystrybutor w Polsce
Xtorm jest częścią holenderskiej firmy Telco Accessories b.v. i został założony w 2008 roku z myślą, żeby zapewnić ludziom więcej energii. Xtorm jest producentem w dziedzinie innowacyjnych przenośnych rozwiązań zasilających do codziennego użytku, które dadzą Ci wolność i energię, aby przejść w dowolne miejsce z zapasem energii. Nasze produkty są teraz dostępne w różnych (internetowych) sklepach w ponad 60 krajach na świecie.

Produkty
Nasze innowacyjne powerbanki, banki mocy i ładowarki słoneczne są trwałe i mogą łatwo ładować urządzenia mobilne (np. Smartfon, tablet, laptop lub GPS) w dowolnym miejscu i czasie. Produkty zaprojektowane specjalnie dla produktów Apple są oficjalnie certyfikowane i zatwierdzone przez Apple (MFi). Produkty Xtorm są idealne w podróży i sprawiają, że przenoszenie (wielu) różnych adapterów, konwerterów i różnych wtyczek to już przeszłość!

Upominki reklamowe
Wszystkie produkty Xtorm są bardzo odpowiednie jako prezent (biznesowy), dlatego firma Ecogadget specjalizuje się w spersonalizowanych produktach. Posiadamy własne możliwości i wiedzę, aby rozwijać produkty, a także drukować lub grawerować logo lub slogan na produkcie.

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl