Pomysł na prezent - gadżety elektroniczne! 0

Ekologiczny prezent

Jakie gadżety elektroniczne na prezent będą praktyczne? Zastanów się nad ładowarką solarną. Taki gadżet ma wiele zalet. Po pierwsze masz dostęp do energii w absolutnie każdej sytuacji. Nie potrzebujesz dostępu do prądu. Wystarczy, że wystawisz ładowarkę na działanie promieni słonecznych i podłączysz telefon. Po drugie korzystasz z darmowej energii, bo nikt nie karze ci płacić za promienie słoneczne. Po trzecie słońce to odnawialne źródło energii więc ładowarka solarna to także rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

Elektroniczny gadżet dla najmłodszych

Jakie gadżety elektroniczne na prezent dla dziecka wybrać? Świetnym pomysłem jest latarka na dynamo. Wybierz model, który jest dedykowany dzieciom, np. w kształcie jakiegoś zwierzątka. Latarka działa tak, że po zakręceniu korbką zaczyna świecić. Jest to wspaniała lekcja ekologii dla malucha. Dzięki takiej latarce wprowadzasz smyka w świat nauki i robisz pierwsze doświadczenia fizyczne związane z wytwarzaniem energii.

Zobacz więcej

Radio na energię słoneczną

Masz w swoim otoczeniu osobę, która kocha muzykę? Zastanawiasz się jakie gadżety elektroniczne na prezent będą dla niej odpowiednie? Doskonałym pomysłem będzie zakup radia. Zamiast tradycyjnego, kup takie zasilane na energię słoneczną i dynamo. Jest to oczywiście ekologiczny prezent. Wystawiasz radio na działanie promieni słonecznych i możesz cieszyć się stałym dostępem do pięknych dźwięków. Takie radia mają najczęściej charakter wielofunkcyjny. Często można go używać jako latarki, a nawet po zakupie odpowiedniego adaptera może pełnić funkcję powerbanka.

Zobacz więcej

Kalkulator na wodę

Jakie gadżety elektroniczne na prezent dla ucznia wybrać? Dobrym pomysłem jest kalkulator na wodę. Ten ekologiczny gadżet na pewno przyda się każdemu uczniowi. Jak działa taki kalkulator? Wystarczy, że wlejesz wodę do ogniwa i przez kilka miesięcy masz dostęp do darmowej energii i całkiem fajnego urządzenia. Wodę w ogniwie należy wymieniać co kilka miesięcy, a ogniwo zasilające co kilka lat.

Zobacz więcej

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl