Powerbanki z nadrukiem 0

Powerbanki z nadrukiem

Niezawodny i bezpieczny powerbank generuje niepowtarzalną ekspozycję marki. Pozytywne skojarzenia z Twoją marką powstają za każdym razem, gdy bank energii pomaga uniknąć rozczarowującej sytuacji braku energii w urządzeniu mobilnym użytkownika. Skoncentrowanie się na dystrybucji wysokiej jakości niestandardowych power banków i ładowarek solarnych do telefonów spowodowało, że wiele rozpoznawalnych globalnych korporacji wybrało właśnie nasze banki energii do celów promocyjnych. Twoja firma również może skorzystać z niesamowitych możliwości eko marketingu.

Każdą grafikę i treść można nanieść na powerbanki:

  • Obudowę [niezależnie od rodzaju tworzywa]
  • Akcesoria dodatkowe
  • Opakowanie [w tym produkcja oryginalnych opakowań na zamówienie]

Pomysłów na zastosowanie powerbanków z nadrukiem jest również wiele:

  • Oryginalny pomysł na gadżet do kampanii marketingowej
  • Zaskakujący prezent firmowy
  • Praktyczny produkt na nagrodę w konkursach i projektach edukacyjnych
  • Wyjątkowa pamiątka z wypraw, rajdów, festiwali
  • Wiele, wiele innych 

Do dyspozycji jest wiele modeli, rodzajów, które różnią się tworzywem, pojemnością i przede wszystkim ceną. Warto pamiętać, że najtańsze = najgorsze. Power bank ma być pomocny dla użytkownika i powinien dysponować najlepszym akumulatorem. Jeżeli w najbardziej istotnym momencie, w największej potrzebie, użytkownik nie będzie mógł skorzystać z możliwości power banku - czy będzie pozytywnie odbierać markę?

Na szczęście w Ecogadget stawiamy na jakość i możecie być Państwo pewni, że każdy power bank to najwyższa jakość podzespołów i wykonania. Ecogadget jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości power banków do stosowania jako prezenty dla klientów.

Komentarze do wpisu (0)

ecogadget fb  ecogadget twitter  Ecogadget LinkedIn  Ecogadget Pinterest  Ecogadget Google Plus  Ecogadget Youtube  Ecogadget Instagram

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl